ניתור זכות העיון: בירור מעמיק של סעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות

המרקם המורכב של זכויות הפרטיות, במיוחד בעידן דיגיטאלי, מחייב הבנה מעמיקה של הוראות משפטיות השומרות על זכויות אלו. הרצאה זו מציעה בחינה ממצה של הוראה מרכזית אחת כזו: זכות העיון כמפורט בסעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות

הרצאה זו מיועדת לאנשי מקצוע משפטיים, קציני הגנת מידע ויחידים המעוניינים להבין את זכויות הפרטיות שלהם, השואפת לספק הבנה מקיפה של זכות הבדיקה של סעיף 13. המשתתפים יהיו מצוידים לא רק בידע תיאורטי, אלא בתובנות מעשיות כדי לנווט ביעילות וליישם זכות קריטית זו. ההרצאה תיגע גם בהקשר הרחב יותר של הגנת מידע ופרטיות, שעו"ד קריספין מזהה כתחום הדינמי שעומד בסדר היום המשפטי והטכנולוגי העולמי. על רקע הטענות שהפרטיות נעלמה מחיינו, קריספין מדגישה את החשיבות של פיתוח מערכות יעילות להגנה על מידע ופרטיות. 


מרצה: עו"ד רונית קריספין, מומחית להגנת מידע ופרטיות, בעברה מנהלת הסיכונים של כל חדרי המחשב של אינטל בעולם, יועצת לסיכוני IT בכירה בפירמת הייעוץ E&Y וברשות להגנת הפרטיות.
כיום, בעלים של Prive IT המספקת שירותי הגנת מידע ופרטיות לחברות מובילות במשק.


הכנס ייערך ביום ב' – 20/11/23. שעת ההרצאה בסדר היום: 14:40
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה בתל אביב
 


הכנס מהווה הזדמנות חשובה לאנשי מקצוע בתחום הפרטיות, יועצים משפטיים ומנהלים מודאגים להישאר מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בתחום הפרטיות והגנת מידע, וללמוד מהמומחים המובילים בתחום, ולקבל פתרונות ואסטרטגיות הולמים לאתגרי המחר.

אז, בואו איתנו למסע המרגש הזה וביחד נפיק את המירב מהזדמנות הזו לעצב את עתיד הגנת הפרטיות והמידע בעידן הבינה המלאכותית.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

בכנס זה, נתעמק בנבכי חוקי הפרטיות והגנת המידע, נבחן את ההנחיות והשיטות המומלצות לציות ונתעדכן בהלכות החדשות שקבעו בתי המשפט בתחום.

הדוברים והמומחים שלנו ישתפו את הידע והתובנות שלהם לגבי ההתפתחויות האחרונות בתחום ויספקו דוגמאות מעשיות לאופן יישום החוקים הללו בתרחישים אמיתיים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. הכנס מציע מקצועיות נטו! 


בין אם אתה מקצוען פרטיות, מומחה משפטי או מנהל מודאג, אנו ממליצים לך להצטרף אלינו לדיון מעורר מחשבה ואינפורמטיבי בנושא המכריע של פרטיות והגנה על מידע.


תוכנית הכנס