לא לשלם (כופרה בסייבר) או לשלם זאת לא השאלה

איומי אבטחת הסייבר הולכים ומסלימים, ואיתם הדילמה סביב תשלומי הכופר. עם הערכה של 100,000,000 ש"ח המשולמים ככופר סייבר מדי שנה בישראל, המהומה היא לא רק לשלם או לא. העיקר הוא להבחין אם עסקים נקטו בכל אמצעי זמין כדי למזער את הפגיעות להתקפות מסוג זה, מה שהופך את תשלומי הכופר כאמצעי היחיד למנוע הפסדים גדולים יותר.


הרצאת מומחה זו נועדה להציע למשתתפים הבנה מעמיקה יותר של המורכבות הכרוכה בתרחישי כופר סייבר. על ידי בחינת נקודות מבט שונות ממומחים בתעשייה והצגת מקרים מהחיים האמיתיים, המשתתפים יהיו מצוידים יותר לגבש עמדות ואסטרטגיות מושכלות מול איומי אבטחת סייבר.


מרצה: עו"ד יעקב עוז, מומחה בהגנת הפרטיות, אבטחת מידע וסייבר, יו"ר ועדת הגנת הפרטיות והסייבר בלהב ומייסד קהילת DPC


הכנס ייערך ביום ב' – 20/11/23. שעת ההרצאה בסדר היום: 12:00
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה בתל אביב
 

הכנס מהווה הזדמנות חשובה לאנשי מקצוע בתחום הפרטיות, יועצים משפטיים ומנהלים מודאגים להישאר מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בתחום הפרטיות והגנת מידע, וללמוד מהמומחים המובילים בתחום, ולקבל פתרונות ואסטרטגיות הולמים לאתגרי המחר.

אז, בואו איתנו למסע המרגש הזה וביחד נפיק את המירב מהזדמנות הזו לעצב את עתיד הגנת הפרטיות והמידע בעידן הבינה המלאכותית.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

בכנס זה, נתעמק בנבכי חוקי הפרטיות והגנת המידע, נבחן את ההנחיות והשיטות המומלצות לציות ונתעדכן בהלכות החדשות שקבעו בתי המשפט בתחום.

הדוברים והמומחים שלנו ישתפו את הידע והתובנות שלהם לגבי ההתפתחויות האחרונות בתחום ויספקו דוגמאות מעשיות לאופן יישום החוקים הללו בתרחישים אמיתיים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. הכנס מציע מקצועיות נטו! 


בין אם אתה מקצוען פרטיות, מומחה משפטי או מנהל מודאג, אנו ממליצים לך להצטרף אלינו לדיון מעורר מחשבה ואינפורמטיבי בנושא המכריע של פרטיות והגנה על מידע.

 


תוכנית הכנס