ממאגרי מידע עצומים ל-AI: ניווט בשטחי רגולציה

בעידן שנשלט על ידי החלטות מונעות נתונים, המעבר ממאגרי מידע נרחבים לעולם הניואנסים של בינה מלאכותית מציג אינספור אתגרים ושיקולים רגולטוריים. הרצאה זו מעמיקה בנוף הרגולטורי סביב איסוף ויישום של מערכי נתונים עצומים, במיוחד עם דגש על נתונים אירופיים לאור העדכונים הרגולטוריים האחרונים של האזור. 

הרצאה זו נועדה להעצים אנשי מקצוע בתחום הנתונים ומנהיגים עסקיים עם הבנה חזקה של הסביבה הרגולטורית הנוכחית. על ידי ניווט המורכבות מאיסוף נתונים במסדי נתונים עצומים ליישומי AI, המשתתפים יהיו מצוידים יותר לרתום את כוח הנתונים בצורה אחראית ויעילה.


מרצה: עו"ד דן חי- ממוחה משפטי מוביל התחום הגנת מידע והפרטיות, עומד בראש משרד דן חי ושות', המדורג בפיר הראשון בדרוג דאנס 100 לסייבר.
יו"ר הוועדה להגנת הפרטיות של לשכת עורכי הדין מאז 2006. ליווה בשם לשכת עורכי הדין את הליך אישור תקנות אבטחת המידע הישראליות החדשות בוועדת חוקה.
מחבר הספרים ההגנה על הפרטיות בישראל ותורת המסר- בין דיוור ישיר ל'ספאם'


הכנס ייערך ביום ב' – 20/11/23. שעת ההרצאה בסדר היום: 10:30
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה בתל אביב
 


הכנס מהווה הזדמנות חשובה לאנשי מקצוע בתחום הפרטיות, יועצים משפטיים ומנהלים מודאגים להישאר מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בתחום הפרטיות והגנת מידע, וללמוד מהמומחים המובילים בתחום, ולקבל פתרונות ואסטרטגיות הולמים לאתגרי המחר.

אז, בואו איתנו למסע המרגש הזה וביחד נפיק את המירב מהזדמנות הזו לעצב את עתיד הגנת הפרטיות והמידע בעידן הבינה המלאכותית.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

בכנס זה, נתעמק בנבכי חוקי הפרטיות והגנת המידע, נבחן את ההנחיות והשיטות המומלצות לציות ונתעדכן בהלכות החדשות שקבעו בתי המשפט בתחום.

הדוברים והמומחים שלנו ישתפו את הידע והתובנות שלהם לגבי ההתפתחויות האחרונות בתחום ויספקו דוגמאות מעשיות לאופן יישום החוקים הללו בתרחישים אמיתיים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות במסווה של הרצאות מקצועיות. הכנס מציע מקצועיות נטו! 


בין אם אתה מקצוען פרטיות, מומחה משפטי או מנהל מודאג, אנו ממליצים לך להצטרף אלינו לדיון מעורר מחשבה ואינפורמטיבי בנושא המכריע של פרטיות והגנה על מידע.


תוכנית הכנס