הכנס המקצועי להנחיות ויישום חוקי הגנת הפרטיות ואבטחת מידע


השנה האחרונה ידעה תמורות משפטיות רבות בתחום ההגנה על המידע האישי והפרטיות, החל מניסיונות ההשתלטות על התפרצות מגפת הקורונה, דרך שלילת אמנת העברת מידע מאירופה לארה"ב, ועד יוזמות חקיקה לתיקון חוק הגנת הפרטיות. לאחרונה המליצה הרשות להגנת הפרטיות לארגונים וחברות מכלל מגזרי המשק למנות ממונה הגנה על הפרטיות בארגונים ואף פרסמה מדריך המספק כלים וקווים מנחים לגבי תחומי אחריותו ובכלל זה הידע וההכשרה הנדרשים ממי שיכהן בתפקיד לצד מעמדו בארגון.

הכנס המקצועי להנחיות ויישום חוקי הגנת הפרטיות ואבטחת מידע
ההשפעה המכרעת של התקנות החדשות בנושא הגנת הפרטיות על פעילות ארגונים, מוסדות ועסקים, לצד רף האחריות שנקבע בהן, מחייב לימוד, היערכות ופעולות מיידיות שכל ארגון מחויב ליישם.
בעקבות אירוע אבטחת מידע חמור שהתרחש בחברת שירביט קראה הרשות להגנת הפרטיות לכל גורם במשק המנהל או מחזיק מאגר מידע לוודא עמידה בהוראות תקנות הגנת הפרטיות ולקיים את הדרישות בהתאם לרמת הסיכון שיוצרת פעילות עיבוד המידע בארגון.

המרכז הבינלאומי לכנסים, מקיים לטובת העניין כנס מקצועי בהשתתפות ברי סמכא, למתן מענה ולבירור ההוראות החדשות - הלכה למעשה.

הכנס הקרוב ייערך ביום ג' – 20/04/2021
מלון קראון פלאזה בתל אביב

הכנס מתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הירוק

הכנס יבהיר כיצד להגן על עצמנו ועל העובדים בעולם העבודה המשתנה כאשר עוברים לעבודה מרחוק, ויחדד אלו שינויים מביאים עימם הצעות החוק החדשות בנושא הגנת הפרטיות והמידע. לאן פני המשפט בתחום, איך כל זה אמור להשפיע על חברות הפעילות בתחום המידע האישי.

הכנס יפרט בעזרת מומחים ברי סמכא, לאלו תחומים ונושאים אמורים ארגונים לתת תשומת לב בתחום הפרטיות, במיוחד לאור הצעות החוק השונות שעומדות על הפרק.

הכנס ידון גם בהמלצת הרשות להגנת הפרטיות לכל הארגונים והחברות, למנות באופן וולונטרי, ממונה הגנה על הפרטיות כפרקטיקה ראויה ומומלצת (Best Practice) לארגונים האוספים ומעבדים מידע אישי. זאת לצד סוגיות משפטיות חדשות שנוצרו בצל הקורונה כמו למשל , מידע על עובדים, מידע שנאסף מאפליקציות ניטור או כל נושא רלוונטי לתקופת הקורונה, תוך מתן פתרונות לסוגיות שיועלו.

הכנס יבהיר הלכה למעשה, פתרונות מעשיים להתמודדות עם התקנות ורגולציית הגנת המידע הישראלית והאירופית, (GDPR), ויקנה למשתתפים כלים מעשיים להתאמת מערכות המידע של הארגון ולהמשך איסוף המידע בהתאם לדרישות הרגולציה.מנחה הכנס: שלומי אדר מומחה בינלאומי ללוחמת סייבר וניהול מצבי חירום -ראש אגף לשעבר חברת נשיונל סמיקונדקטור ארה'ב וחברת טאואר ג'ז ישראל

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן