לאחר שני עשורים של ניהול נתונים פרוץ ופרוע, חוסר אמון של צרכנים ותחרות שמקדשת את האמצעים, ממשלות בארץ ובעולם עושות סדר, קובעות כללים מחייבים ומביאות עידן חדש.

הכללים החדשים של פרטיות נתונים
נתונים יכולים להיות אחד הנכסים הגדולים ביותר עבור כל חברה. מסיוע בקבלת החלטות, פריסת שירותים חדשניים, עזרה בפיתוח אסטרטגיות, פיתוח מכירות, בניית קשרי לקוחות חזקים יותר ועוד. עם זאת, עיבוד נתונים מגיע עם הרבה אחריות וחובת שקיפות, כמו גם דרישות טכניות ומשפטיות.

הכנס יסקור את תקנות הגנת הפרטיות (העברת מידע אל מאגרי מידע שמחוץ לגבולות המדינה), שנכנסו לתוקף, וידון בתיקון הצעת חוק הגנת הפרטיות לחיזוק הזכות לפרטיות. הכנס יבהיר את השפעת הגבלת העברת מידע שמייצרת גוגל ופייסבוק ואחרים מאירופה לארה"ב על כלכלת הנתונים בישראל וידון בהשפעת פרשת NSO על איסוף ועיבוד נתונים בישראל.

בכנס נוטלים חלק מרצים ומומחים מעוררי מחשבה שידונו בחקיקה ובאתגרים הנוכחיים והקרבים ובאים שיציידו את המשתתפים במידע חשוב וחיוני הן ברמה הניהולית והן ברמת הפרקטיקה.

הכנס יבחן מדוע חשובה פרטיות הנתונים וכיצד היא מקושרת לאבטחת נתונים. בנוסף ידון הכנס בחששות הגוברים מהאיסוף והשימוש במידע אישי וכיצד ניתן לגשר על חוסר אמון הציבור כלפי טכנולוגיות דיגיטליות, לצד פירוט הדרכים בהן ניתן ומומלץ לשפר ולהבטיח את פרטיות הנתונים בסביבה הארגונית.

פרטיות הנתונים איננה עוסקת רק בטיפול נכון בנתונים, אלא גם בציפיות הציבור לפרטיות, המתמקדת סביב האדם כדמות מפתח.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן