ניווט בהתפתחויות רגולטוריות וטכנולוגיות בארץ ובעולם

אתגרי אבטחת מידע והגנת הפרטיות בעידן הבינה המלאכותית image
ההתקדמות המהירה של הבינה המלאכותית (AI) הביאה יתרונות רבים לחברה. עם זאת, זה גם הביאה עימה אתגרים וחששות חדשים במונחים של פרטיות והגנה על נתונים.

החוקים והתקנות המסדירים תחומים אלה מתפתחים ללא הרף, וחיוני שכל העוסקים בדבר או המושפעים ממנו, יהיו מעודכנים באתגרים העומדים בפנינו ובעזרת מומחים וקובעי מדיניות יחשפו לפתרונות האפשריים.

הכנס יעמיק במורכבות של חוקי הפרטיות והגנת נתונים ויחקור את ההשלכות של AI על תחומים קריטיים אלה, בד בבד יפגיש את המשתתפים עם מומחים מובילים בתחום כדי לחלוק תובנות, חוויות ושיטות מומלצות להבטחת ההגנה על מידע אישי ופרטיות בעולם החדש.

הכנס מארח להרצאה ולדיון את ראש הרשות להגנת הפרטיות, עו"ד גלעד סממה, שיסקור את המגמות העדכניות והשפעה המשקית של הגנת הפרטיות בישראל.

הכנס ייערך ביום ב' – 20/05/24
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה בתל אביב

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם, ובנוסף הנחה מיוחדת לנרשמים נוספים מאותו הארגון!

אירוח הכנס כולל: תיק ועידה, מצגות נבחרות של ההרצאות, ארוחת בוקר מלאה במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה, מפגשי נטוורקינג ועוד

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן


הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי מערכות מידע, יועצים משפטיים, עורכי דין, ממוני הגנת הפרטיות, מנהלי טכנולוגיה, מנהלי מחשב וסיסטם, סמנכ"לי כספים, מבקרי פנים, מבקרי מערכות מידע, מנהלי שיווק, מנהלי מדיה, מנהלי פרסום, מנהלי תפעול, וכל מי שניהול ואיסוף מידע הוא חלק משגרת עבודתו.
הכנס מהווה הזדמנות חשובה לאנשי מקצוע בתחום הפרטיות, יועצים משפטיים ומנהלים מודאגים להישאר מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בתחום הפרטיות והגנת מידע, וללמוד מהמומחים המובילים בתחום, ולקבל פתרונות ואסטרטגיות הולמים לאתגרי המחר.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.
 • גלובלי לעומת מקומי: כיצד התקנות המתפתחות של ישראל בתחום הפרטיות והמידע מתיישבות עם נורמות ורגולציות בינלאומיות. כדוגמת GDPR ואחרים
 • שיטות עבודה מומלצות וסיפורי הצלחה ביישום הנחיות פרטיות נתונים
 • מעבר לתיאוריה: תרחישים, אתגרים ופתרונות בעולם האמיתי בניווט בנוף פרטיות הנתונים
 • טיפוח אמון בעולם דיגיטלי: בניית מסגרות להגנה על נתונים בתעשיות מונעות בינה מלאכותית
 • מהם האתגרים וההזדמנויות החדשות להגנת הפרטיות בעידן הבינה המלאכותית?
 • פענוח משפטי: מדריך פשוט לאנשי מקצוע שאינם משפטניים בניווט בחוקי הגנת המידע
 • הגבול החדש של הפרטיות: חקר טכנולוגיות מתפתחות והשפעתן
 • אמון הצרכנים בעידן הדיגיטלי: שיטות עבודה מומלצות לשקיפות ובקרה
 • למה ארגונים ועסקים צריכים לדאוג לפרטיות? והאם פרטיות יכולה להוות יתרון תחרותי לעסקים?הכנס ריכז את מיטב המומחים וברי הסמכא בתחום:
 • עו"ד גלעד סממה- ראש הרשות להגנת הפרטיות
 • עו"ד שיר שושני -כץ-  מומחית למשפט וטכנולוגיהמנהלת מחלקת משפט וטכנולוגיה, פירמת עוה"ד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
 • עו"ד דן חי- מומחה לדיני טכנולוגיה, פרטיות וסייבר, עומד בראש משרד דן חי ושות', יו"ר הוועדה להגנת הפרטיות של לשכת עורכי הדין
 • עו"ד יעקב עוז- מומחה בהגנת הפרטיות, יו"ר ועדת הגנת הפרטיות והסייבר בלהב ומייסד קהילת DPC
 • עו"ד גפנית לגזיאל שבבו- מומחית לפרטיות והגנת המידע, שותפה וראש תחום הגנת הפרטיות, משרד עורכי דין פירון
 • עו"ד רונית קריספין- מומחית להגנת מידע ופרטיות, בעברה מנהלת הסיכונים של כל חדרי המחשב של אינטל בעולם, יועצת לסיכוני IT בכירה בפירמת הייעוץ E&Y וברשות להגנת הפרטיות. כיום, בעלים של Prive IT

הצטרפו אלינו למפגשים מעוררי מחשבה אלו, השיגו תובנות חשובות ותהיו חלק מהשיחה המעצבת את עתיד הגנת המידע והפרטיות בעידן הדיגיטלי.

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

בחן את עצמך -  שאלון לבחינת עמידת הארגון בחוקי הגנת המידע והפרטיות

ברוכים הבאים לשאלון עמידה בחוקי הגנת הנתונים והפרטיות שחיבר הצוות הפדגוגי של המרכז הבינלאומי לכנסים בסיוע מומחי הכנס, לקראת כנס הגנת המידע והפרטיות. כארגון המבקש לעמוד בתקנות המידע והפרטיות התקפות בארץ, כמו גם ב-GDPR (אירופה), ב-CCPA (קליפורניה, ארה"ב) וב-HIPAA (ארה"ב), יסיע לכם הסקר לבדוק אם אתם עומדים בדרישות והחובות האתיות והמשפטיות בנוגע לאיסוף, אחסון, שימוש והסרה של נתונים אישיים. בהצלחה!


רות ביידר גינסבורג, ז"ל, הייתה שופטת בית המשפט העליון של ארצות הברית (צילום: ויקיפדיה)

"הזכות לפרטיות היא אחת הזכויות החשובות ביותר של אדם חופשי. היא חיונית למימוש האוטונומיה של הפרט". 
רות באדר גינסבורג