הגנת המידע והפרטיות בעידן הבינה המלאכותית: ניווט ברגולציות וטכנולוגיה

אתגרי אבטחת מידע והגנת הפרטיות בעידן הבינה המלאכותית image
עידן הבינה המלאכותית (AI) מביא איתו שלל אתגרים והזדמנויות, השאלות על פרטיות והגנת מידע הופכות למרכזיות יותר מתמיד. השינויים המהירים בטכנולוגיה ובחקיקה, הן בישראל והן בזירה הבינלאומית, מחייבת אתכם להישאר מעודכנים ולרכוש ידע, כלים ופתרונות חדשניים להתמודדות עם המציאות החדשה.

כנס "הגנת המידע והפרטיות בעידן הבינה המלאכותית" מציע הזדמנות ייחודית להיחשף לתובנות מעמיקות, מגמות עדכניות ופתרונות מעשיים מפי מיטב המומחים בארץ, בהתאמה לשינויים המקומיים והגלובליים.

בכנס זה, נטפל בשאלות מהותיות כמו: איך ניתן לשמור על פרטיות האדם בעולם שבו נתונים אישיים הם מטבע כמעט חופשי? מהם השינויים האחרונים בחקיקה בישראל, אירופה וארצות הברית וכיצד הם משפיעים על התעשייה, אחריות ניהולית ועל החברה האזרחית?

הכנס מיועד למגוון רחב של בעלי תפקידים הנדרשים להכיר את התחום ולשלב אותו בעבודתם: מנכ"לים, יועצים משפטיים, ממוני הגנת פרטיות, מנהלי מערכות מידע ו- IT ועוד.


הכנס ייערך ביום ג' – 24/09/24
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה בתל אביב

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם, ובנוסף הנחה מיוחדת לנרשמים נוספים מאותו הארגון!

ההשתתפות בכנס כוללת תיק ועידה, חומר מקצועי ומצגות, ארוחות שף (בוקר וצהרים) במסעדת המלון, אספרסו בר, הפסקות נטוורקינג עם עמיתים מארגונים מובילים, שי אישי, תעודה מהודרת ועוד.

הצטרפו אלינו ובואו לקחת חלק בשיח המעצב את הגנת המידע והפרטיות בישראל.

לרישום מקוון - הקליקו כאן
להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן


מומחים ודמויות מרכזיות בתחום, כמו עו"ד גלעד סממה , ראש הרשות להגנת הפרטיות, משרד המשפטים ועו"ד דן חי, מומחה מוביל בתחום הטכנולוגיה, הפרטיות והסייבר, ישתפו מניסיונם ויציגו את המגמות העדכניות בהגנה על הפרטיות ובאתיקה של השימוש בנתונים בתקופה שבה הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר.

הכנס יכלול פאנלים והרצאות על נושאים כמו: "אבטחת המידע: הזווית המשפטית לאור השינויים המקומיים והגלובליים", "הגנה על הפרטיות מול התקדמות הטכנולוגיה" ו"ניווט באיזון העדין בניטור עובדים ופרטיות נתונים".

המשתתפים יזכו להצצה לתהליכים המשפטיים והטכנולוגיים המובילים של היום, ויקבלו כלים להתמודדות עם האתגרים העתידיים. הכנס יאפשר גם נטוורקינג עם עמיתים מהתחום, שיתופי פעולה מקצועיים והתעדכנות בפרקטיקות חדשות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל קהל המומחים, היועצים, המנהלים והמעורבים בהגנת המידע והפרטיות לכנס שיגדיר מחדש את הדרך בה אנו חושבים על הטכנולוגיה והפרטיות בעידן המודרני.

עולם חדש ומרתק של הגנת מידע ופרטיות נפרש בפניכם.
נשמח לראותכם!
  • אירועי אבטחת המידע: הזווית המשפטית לאור השינויים המקומיים והגלובליים בתקופה של אי-ודאות
  • הגנה על הפרטיות אל מול התקדמות הטכנולוגיה והחקירה בנושא הפרטיות וה-AI בארץ ובעולם
  • ניווט באיזון העדין בניטור עובדים ופרטיות נתונים בניהול מקום העבודה 
  • הגנת פרטיות: מגמות עדכניות בתקופה מורכבת בצל מלחמת "חרבות ברזל"
  • איך אפשר לעמוד בדרישות חוקי הגנת הפרטיות החדשים באירופה ועדין להצליח לעשות ביזנסהכנס ריכז את מיטב המומחים וברי הסמכא בתחום:
  • עו"ד גלעד סממה- ראש הרשות להגנת הפרטיות, משרד המשפטים
  • עו"ד שיר שושני -כץ-  מומחית למשפט וטכנולוגיהמנהלת מחלקת משפט וטכנולוגיה, פירמת עוה"ד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
  • עו"ד דן חי- מומחה לדיני טכנולוגיה, פרטיות וסייבר, עומד בראש משרד דן חי ושות', יו"ר הוועדה להגנת הפרטיות של לשכת עורכי הדין
  • עו"ד דנה זיגמן-בירנד- יועצת משפטית בחברת Critiacl Impcat וחברה בוועדת הפרטיות של לשכת עורכי הדין
  • עו"ד רונית קריספין- מומחית להגנת מידע ופרטיות, בעברה מנהלת הסיכונים של כל חדרי המחשב של אינטל בעולם, יועצת לסיכוני IT בכירה בפירמת הייעוץ E&Y וברשות להגנת הפרטיות. כיום, בעלים של Prive IT

הצטרפו אלינו למפגש הכרחי ומעורר מחשבה, השיגו תובנות חשובות ותהיו חלק מהשיחה המעצבת את עתיד הגנת המידע והפרטיות בעידן הדיגיטלי והבינה המלאכותית.

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי CTO, CIO, CISO, IT, מנהלי אבטחת מידע, יועצים משפטיים, ממוני הגנת פרטיות, אדריכלי נתונים, מודיעין עסקי, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי ביטחון, מנהלי כספים וכל מי שהגנה על המידע והפרטיות בארגון הם חלק מתחום אחריותו.

מצפים להרשמתך!


בחן את עצמך: שאלון לבחינת עמידת הארגון שלך בחוקי הגנת המידע והפרטיות

ברוכים הבאים לשאלון עמידה בחוקי הגנת הנתונים והפרטיות שחיבר הצוות הפדגוגי של המרכז הבינלאומי לכנסים בסיוע מומחי הכנס, לקראת כנס הגנת המידע והפרטיות. כארגון המבקש לעמוד בתקנות המידע והפרטיות התקפות בארץ, כמו גם ב-GDPR (אירופה), ב-CCPA (קליפורניה, ארה"ב) וב-HIPAA (ארה"ב), יסיע לכם הסקר לבדוק אם אתם עומדים בדרישות והחובות האתיות והמשפטיות בנוגע לאיסוף, אחסון, שימוש והסרה של נתונים אישיים. בהצלחה!


רות ביידר גינסבורג, ז"ל, הייתה שופטת בית המשפט העליון של ארצות הברית (צילום: ויקיפדיה)

"הזכות לפרטיות היא אחת הזכויות החשובות ביותר של אדם חופשי. היא חיונית למימוש האוטונומיה של הפרט". 
רות באדר גינסבורג